Naprawa samochodów Kia - naprawa układu hamulcowego, zawieszenia, układu kierowniczego, silnika i pozostałych podzespołów.

Naprawa samochodów

Kia Cee'd

Zakład naprawczy samochodów Kia
Informacja pod numerami telefonów jak wyżej.

Specjalizujemy się w obsłudze samochodów Kia. Dzięki surowym technologiom naprawczym i zaleceniom wykonawczym tego znakomitego koreańskiego producenta, nasza obsługa doskonale sprawdza się we wszystkich innych markach.

Kia Cerato

Naprawa samochodu KIA i innych marek wykonana w naszej stacji obsługi, przez wysoko wykwalifikowanych mechaników i specjalistów z długoletnim doświadczeniem, z wykorzystaniem nowoczesnych, specjalistycznych urządzeń naprawczych, jest gwarancją maksymalnych przebiegów międzynaprawczych i bezpiecznej jazdy.

Kia Rio

Usługi, m.in. obejmują:

Kia Magentis

W naszym warsztacie mechanik informuje o dokony- wanych naprawach oraz jaka naprawa może być konieczna w najbliższym czasie w związku z normalnym zużyciem mechanizmów pojazdu.

Naprawa Kia, Ford, Opel, Volkswagen, Peugeot i każdego innego, nowego i starego, polskiego i zagranicznego.

Kompleksowe przeglądy przednaprawcze wykonujemy bezpłatnie, w obecności klienta. Podajemy kosztorys odzielnie na robociznę i części.

Zapewniamy najniższe koszty naprawy ze względu na bezpośredni dostęp do wszystkich części zamiennych Kia, w cenach zakupu. Także do większości części innych marek.

Taniej już tylko w Seulu.

Serdecznie zapraszamy.


K2700, K2500 2.7D, K3000, Ceres, Carnival, Sephia, Shuma, Clarus, Sportage,
Rio, Joice, Pregio, Pride, Carens, Sorento, Picato.

Części KIA - Naprawa samochodów - Blacharstwo i lakiernictwo - O firmie - Kontakt